Kilka słów o nas...

Witamy Cię smacznie i ciepło!

Nazywam się Dominika a Smacznie Mi to moje dzieło dzięki któremu mogę rozwijać swoja pasje – gotowanie.

Moja przygoda z gotowaniem zaczęła się w 2011 roku z chwilą podjęcia nauki w Zespole Szkół Spożywczych i Hotelarskich w Radomiu. A skończyła w 2015 z chwilą jej ukończenia z dyplomem z wyróżnieniem. To były ciężkie lata pełne nauki , zajęć praktycznych na kuchni oraz rozterek … ,, czy to właśnie tym chce się zajmować w swoim dorosłym życiu?’’ Moje losy potoczył się dość nietypowo bo wylądowałam w Belgii i odkryłam ,że ten kraj niewiele wie o Polskiej kuchni a pierogi paczkowane ze sklepu nigdy nie przywołają mojego rodzinnego domu i smaków z dzieciństwa . Zaczęłam lepić je sama , dbając o smak , wybór oraz jedną z najważniejszych rzeczy wygląd. Bo przecież danie na talerzu ma być jego ozdobą! 

Smacznie Mi swoje początki biorą więc od sztandarowej potrawy z kuchni polskiej pierogów i to od tego okrągłego placka z zawiniętym w środku farszem zaczęła się nasza przygoda!

Firma istnieje od 20 marca 2023 roku więc jest to dość świeża sprawa. Smacznie Mi łączy w sobie tradycje polskiej kuchni oraz nowoczesność świata , który Nas otacza. A jak każdy z Nas wie świat jest bezkresny więc tego samego oczekuje od swojej kuchni. Ma być smacznie , świeżo , zdrowo i pięknie. Zupełnie jak u Mamy!

Przejdźmy do praktycznych informacji! 

Chcesz zorganizować przyjęcie, imprezę na każdą okazję? Potrzebujesz dekoracji, jedzenia, kogoś, kto to ładnie poda, zajmie się twoimi gośćmi, a nawet pomoże posprzątać po? To nie przypadek, że trafiłeś właśnie do nas!! Jesteśmy gotowi podjąć się tego zadania i zadbać o każdy szczegół tak, aby ten dzień – komunia święta, ślub, chrzciny, urodziny pozostał na zawsze w twojej pamięci i budził tylko przyjemne wspomnienia. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, zapewniając jednocześnie fachowa pomoc. Dla Nas to Wy jesteście najważniejsi !

Gotowanie to nie tylko gary , gotowanie to sztuka!

Zapraszamy do kontaktu!

Smacznie Mi – Catering

Nr. BTW  BE 0799.875.856